Polski   English
A A A
  • projekt graficzny plakatu: Joanna Kaczmarczyk
    projekt graficzny plakatu: Joanna Kaczmarczyk

program


18 lipca piątek

17.00
Jonkowo, budynek szkoły

Kim jestem? Bajkowe transformacje!
– finał warsztatów LATO W TEATRZE, po pokazie spotkanie z udziałem zespołu spektaklu "Nurt"

Projekt Kim jestem? – bajkowe transformacje, realizowany w ramach Lata w Teatrze, na początku lipca, nawiązywał do działań pedagogiczno-teatralnych, prowadzonych przez Teatr Węgajty od ponad 10 lat w środowisku lokalnym gminy Jonkowo i gminach sąsiednich. W tym roku, wykorzystując metody pedagogiki cyrkowej, teatru cieni, pracy z lalką oraz pracy z rytmem i dźwiękiem, prowadzący starali się budować przestrzeń dialogu między nimi a dziećmi, która miała być okazją do poznania przez dzieci specyficznego języka teatru, otwarcia na proces twórczy, a także poznania narzędzi i metod związanych z poszczególnymi technikami. Temat „Kim jestem?”, stał się inspiracją zabaw werbalnych, prac plastycznych oraz ćwiczeń fizycznych i kompozycyjnych.

Młodzi aktorzy z Węgajt, Jonkowa i Mątek zapraszają na spektakl finałowy, który będzie połączeniem wybranych elementów pracy w formie kolażu.

Prowadzący: Barbara Grzybowska, Wiktoria Rutkowska, Paulina Andruczyk, Iwona Prusko, Monika Hołubowicz, Erdmute Sobaszek

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24 Następna »